| biterrchocho a întrebat:

Buna din nou! din cate stiti pe national tv se difuzeaza serialul suflete pereche care pe mine m-a impresionat foarte mult si as vrea sa vad cat mai multe episoade si anainte daca se poate! stie cineva cum pot face asta? sau macar dati-mi niste detalii care stiti ceva despre acest serial? ce se va intampla dupa cei 18 ani? soham choar moare sau il gaseste? astept raspuns cat de curand! multumesc si va rog care stiti sa ma ajutati si pe mine.

Răspuns Câştigător
| anythaa a răspuns:

soham traieste, la un momentdat va aparea impreuna cu varsha, soham o rapeste pe archu si este impuscat de manav dar traieste.

4 răspunsuri:
| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! Il gaseste pe soham!

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! Si archana a ramas insarcinata!

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Cu manav!

| biterrchocho explică:

Pai au trecut deja 18 ani si nu cred ca il mai gaseste pe soham si de insarcitata stiam...mersi frumos.esti o scumpa.