| Dannah a întrebat:

Din toamna incep doua seriale care imi plac la fel de mult (CEL PUTIN ASA CRED) : Pariu cu viata si Triumful dragostei. Amandoua incep de la aceeasi ora(20.30) si nu ma voi putea uita la amandoua...deci, voi ce ma sfatuiti la care sa ma uit?

4 răspunsuri:
| crisbebe a răspuns:

Sa te uiti la cea care se termina mai devreme si la care nu te uti sa te uiti pe net adica pe teava

| RфZaημtzα a răspuns:

La unul te uiti pe www.peteava.com si unul la televizor.Bafta.

| anonima13 a răspuns:

Pai pariu cu viata este doar lunea si va fi reluare sambata deci poti sa te uiti la amandoua si sa ratezi episodul de luni din triumful iubirii sau sa vezi pariu cu viata reluare sambata si sa te uiti toata saptamana la triumful iubiriitongue

| Alandalaa a răspuns:

Triumful dragostei, mai bine decat un film romanesc.