| Awesom a întrebat:

Va intreb:Care e diferenta dintre Glee si Pariu cu Viata? Ca amandoua par doua seriale cu mult plans si multe coveruri cantate prost?

4 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Diferenta este simpla, Glee a aparut la americani prima data, iar Pariu cu Viata este copia autohtona.

| HermioneLove a răspuns:

Pai Pariu cu viata e serial roman si sunt alti actori si nah, asa-s toate telenovele in general laughing
Mai vrei alte dovezi? laughing

| ViseMaicăVise a răspuns:

Man, nu m-am uitat la Glee, dar am ascultat un cover si cred ca e o mare porcarie... sa zicem ca imi place povestea din Pariu cu Viata, insa, ai dreptate, coverurile lasa de dorit, aproape toti din Lala canta orice melodie li s-ar da in acelasi fel, n-au acea sclipire...

| Lia96 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1327801/
nota : 7.2
http://www.imdb.com/title/tt2071140/
nota: 3.6
Cred ca asta spune totul.