| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragi utilizatori TPU! Imi puteti recomanda va rog frumos seriale foarte bune pe Netflix vazute de voi? Eu nu prea le am cu serialele, am vazut 2 pe Netflix, Gambitul Damei si La Casa De Papel si mi-au placut foarte mult si as vrea sa mai urmaresc seriale la fel de interesante ca acestea 2, va rog frumos. Ofer funda evident! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| monami a răspuns:

Foarte bune, de vazut: Game of thrones, Narcos, The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Handmaid's Tale, The Crown, Suits, La casa de papel, House of Cards, Breaking Bad, Better Call Saul, Boardwalk Empire, Mad Men, The Sopranos, Californication, Shameless, Victoria, Catherine the Great, The Tudors, The Kominsky Method. Si cateva mai comerciale pentru tv si mai simple, dar sunt bune de vazut: Grey’s Anatomy, The Good Wife,
Desperate Housewives.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Black mirror

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Breaking Bad, Better Call Saul.

| aimullah123 a răspuns:

Lucifer, Prison Break si Real Detective sunt geniale

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Va multumesc frumos tuturor pentru raspunsuri! O zi frumoasa sa aveti!

| hacktek a răspuns:

Poţi viziona "Taboo", mie mi-a plăcut mult, dar nu ştiu dacă e pe Netflix, nu mai ţin minte.
La fel, "Babylon Berlin" mi-a plăcut.
"Messiah" e pe Netflix, bunicel, aştept următorul sezon!

| hacktek a răspuns:

Ohh... ar mai fi "Fauda", tot pe Netflix.

| armand69 a răspuns:

Subura,blood of rome

| Depoka a răspuns:

Lucifer, Narcos, El Dragon, Vis-a-Vis. Pe mine m-au acaparat total.

| Marian7777 a răspuns:

1.Prison break
2.Summertime
3.Sex education
4.Snowpiercer
5.Too hot to handle ( e ceva gen o emisiune in care participanții sunt foarte sexyy si le plăce sa faca dragoste, dar pentru a castiga marele premiu nu trebuie sa faca absolut nimic ce tine de dragoste, etc laughing, e amuzant si fain )
6.Stranger things

| Adypop90 a răspuns:

Recomand lucifer, narcos Riverdale