| ciufiXXXXXX a întrebat:

Buna dragilor! Ca tot a venit iarna, vreau sa intru si eu in spiritul sarbatorilor. Cine imi recomanda si mie un film bun de Craciun?
In afara de Home Alonehappy
Multumesc:*

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Pe Disney Chanel de Craciun sunt unele filme foarte frumoase.De exemplu anul trecut am urmarit un film cu catelusi.O poveste minunata despre un baiatel care isi dorea foarte mult sa conduca o sanie trasa de caini, chiar daca era mic, el avea un catelus husky, si a gasit 6 caini golden retriever, si a putut concura la competitii, foarte frumos. Poate va fi si anul acesta.Craciun Fericit!

| Adelina1998B a răspuns:

Santa Paws 2: The Santa Pups (2012)
este foarte frumos filmul.L-am vazut ieri :X sper sa-ti placa! :*

| Soinlove a răspuns:

King Kong. O sa fie si pe Antena 1 pe 25 decembrie big grin.