| ciufiXXXXXX a întrebat:

Buna dragilor! Ca tot a venit iarna, vreau sa intru si eu in spiritul sarbatorilor. Cine imi recomanda si mie un film bun de Craciun?
In afara de Home Alonehappy

7 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

It's a Wonderful Life ( e din 1946), cu James Stewart
http://www.imdb.com/title/tt0038650/

si mai ales A Christmas Carol ( 1999 ), cu Patrick Stewart
http://www.imdb.com/title/tt0216621/

| lucky_6605 a răspuns:

The 12 dogs of Christmas super.

| elisadaia a răspuns:

Pai nu este de Craciun dar e destul de placut Marley and Me.

| l0liita a răspuns:

All I want for Christmas.
Impreuna de Craciun.
All Mine to Give
A Mom for Christmas
The 12 Dogs of Christmas
Christmas Child
A Christmas Carol

Sper sa iti fiu de ajutor!

| Iasminaz a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lbBEU8HKtn0 se numeste "Ho, Ho, Ho'' parca nu mai stiu da uitate este foarte frumos si este ramanesc:D. Funda?

| Iasminaz a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lbBEU8HKtn0 Ho Ho Ho parca se numea este foarte fain