| DraghiciStefania a întrebat:

E adevarat ca Gloria Melu si Andrada Popa din Pariu cu viata parasesc serialul si LaLa Band? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| elisa820 a răspuns:

Iti dai seama ca ele nu mai sunt adolescenti si sunt majore serialul pariu cu viata este un serial pentru adolescenti.

| mihaela997 a răspuns (pentru elisa820):

Si daca Andrada nu mai este adolescenta atunci ce e? Ca femeie matura nu e in nici un caz

| elisa820 a răspuns (pentru mihaela997):

Eu mi-am spus parea.Cred ca asta va fi ultimul sezon al serialului pariu cu viata pentru ca membri Lala Band nu mai sunt adolescenti serialul este de adolescenti cum am mai spus si mai sus, ei incearca sa se maturizeze prin renuntarea la acest serial.

5 răspunsuri:
| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Nu este adevarat e doar un zvon fals

| Roxana06 a răspuns:

Nu nu este adevarat!

| Lorrrrrrrrrryy123 a răspuns:

Da este adevărat că Andrada și Gloria au fost date afară doar din Lala Band deoarece au făcut Trupa de rușinee...