| Andreeeeeeeeeeeeeea a întrebat:

E puţin ciudat,dar mama mea a văzut acum cam cinci ani un film şi ar vrea să-l revadă. Problema este că nu ştie cum se numeşte,în ce an este apărut,sau nimic altceva. Pe scurt, povestea este cam aşa: o fată este pierdută la jocuri de noroc de către tatăl său care este baron. O câştigă un duce...Baronul se sinucide,iar fata este luată de duce şi dusă la castelul său unde mama ducelui nu o agrează şi se comportă urât cu ea. Într-un final,ducele se îndrăgosteşte de fată şi se căsătoresc. Acum,dacă ştie cineva cum se numeşte, dau fundă! :-D...Mulţumesc!
Alte detalii: numele filmului începe cu i,tradus în română(dacă este asta de vreun ajutor, dar orice răspuns este bine venit)

Răspuns Câştigător
| Ionut555 a răspuns:

Hazard of Hearts! Nu sunt sigur 100%, sper totusi ca te-am ajutat.

| Andreeeeeeeeeeeeeea explică (pentru Ionut555):

Mulţumesc! Sincer, nu mă aşteptam să primesc răspunsul corect. Rămân datoare!;-)

| Ionut555 a răspuns (pentru Andreeeeeeeeeeeeeea):

Sincer, ma bucur ca te-am ajutat!