| Cristina_Maria_2000 a întrebat:

Era un desen in care trebuia sa cada un meteorit, își aduce cineva aminte cum se numește?

2 răspunsuri:
| dydylyna a răspuns:

Cred că te referi la cel cu dinozaurii Picioruș, Rățușcă, Petrie, Cera și Spinosul. Se numește Tărâmul uitat de timp sau Land before time. Sunt vreo 10 părți, iar dacă nu mă înșel cea despre care vorbești tu este partea a 3-a. Nu prea îmi dau seama despre care vorbești, poate îți mai amintești câteva detalii.

| Cristina_Maria_2000 explică (pentru dydylyna):

Nu, era un desen cu oameni normali, și pe una din fete o chema Maria