| anonim_4396 a întrebat:

era un film cu o caseta. daca te uitai la acea caseta, te suna cineva si iti spunea ca mori in 7 zile(ceva de genul). Stiti cumva cum se numeste filmul?

Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Klaaa a răspuns:

The ring

funda?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The ring love struck

| midnight a răspuns:

The ring.probabil ca l-ai vazut pe protv duminica si iti spunea in romaneste avertizarea. cica exista si partea 1as vrea s-o vad.chiar ma gandesc sa le trimit mesaj la astia de la protv.si apare si partea 3! in 2012! e ceva ce s-a intamplat acum 30 de ani sti cum a omorat-o pe fata aia... oricum sper ca te-am ajutat

| Gabiii a răspuns:

Scary movie :X il ador

| auroraa a răspuns:

The ring big grin sunetul. oribil, funda?

| Sofia08 a răspuns:

The ring asta e filmul. Funda?!

| Alex_9218 a răspuns:

The ring.este si partea a 2-a.a fost sambata pe pro tv prima.si iti mai recomand un film: Devil's Diary(super)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi tuturor. Nu m-am uitat duminica la tv(teze, stiti si voi cum este). Stiam de film de mai mult timp. Inca o data. Multumesc tuturor. :*