| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 intrebari: 1. Cine a vazut Scary Movie 2?
2. Stiti ca in film era vorba despre o caseta la care te uitai si dupa aceea te suna cineva si iti zicea ca vei muri in 7 zile. Exista o astfel de caseta sau videoclip si in realitate?

5 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

În primul rând, punând această întrebare cu numele tău, îi pătezi numele lu' fratimiu.
În al doilea rând: cât de bătut să fi ca să întrebi aşa ceva? Cred că nu ai ce face.
Şi în concluzie ca să-ţi răspund la faimoasa întrebare: Nu, nu există. Dar dacă vrei să vezi adevăratul film din care este extrasă faza cu caseta se numeşte The Ring.

| alaqfqafafas a răspuns:

Hai ca esti prost.

| RăzvanEZP a răspuns:

Nu, nu exista straight face.

| edyutz a răspuns:

Eu am vazut filmul. oricum nu exita caseta dinaia

| vladdd16 a răspuns:

Mai uitate odata la film