| anonim_4396 a întrebat:

era un film [inca este laughing ] un fel de horror dar mai mult thriller, filmul avea in prim plan niste gandaci gasiti intr-un animal inghetat pe la polul nord, o echipa s-a dus acolo, nu mai stiu cum era dar e super filmul, daca stie careva cum se cheama?
acei gandaci intrau intr-o fiinta,se inmulteau acolo pana devorau fiinta respectiva stiu ca unul si-a taiat mana in film, Ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Sa fie oare asta? Sunt fan al genului, parca m-as uita si eu.;))

http://www.imdb.com/title/tt1235448/

| RB26DETT a răspuns (pentru miTzuliK93):

WOW, Multam fain! de cand caut filmul! daca nu l-ai vazut, uita-te ca este super!

| miTzuliK93 a răspuns (pentru RB26DETT):

Iti dau un pont: cand stii doar faze dintr-un film al carui titlu nu ti-l amintesti, scrie cuvinte cheie din acea scena pe google urmate, la final, de cuvantul "movie". Sunt sanse mari sa gasesti filmul dorit. tongue

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, imi aduc aminte, acei gandaci erau extraterestri... caut putin si revin(sper)

| miTzuliK93 a răspuns:

L-am vazut si eu pana la urma. Eh, n-a fost cine stie ce. L-am notat cu 6 pe IMDb.hee hee

Mi-a placut finalul, pentru ca a dat de inteles spectatorului ca e loc de continuare.

Întrebări recente