| Buratina a întrebat:

erau mai de mult niste desene pe minimax. Era vorba de o salamandra (rosie cred) care locuia pe o insula impreuna cu profesoara(roscata) si inca o "femeie" porcusor. Pe insula mai se afla o igoana parca, cu ochelari de soare, ce statea intr-o scoica si inca o faptura mai mica ce vroia sa stea si ea in scoica. Mai era o foca in pe alta insula in ocean care canta. Salamandra s-a nascut intr-un ou. Doi detectivi vroiau sa o fure de pe insula si sa o duca in oras crezand ca pot face bani multi cu ea. Cum se numeau desenele?

Răspuns Câştigător
| Dollicious a răspuns:

Urmel

2 răspunsuri:
| claudiu47 a răspuns:

Filme Noi Filme Gratis Filme Online Filme 2011 Seriale Online Movie Online Free Numai Pe Site-ul Tau :www.TheMoviesBest.com

| SianD a răspuns:

Se numea urmel, poti gasi desenele tale animate favorite pe www.magicartoons.co.cc