| brendon201 a întrebat:

Erau un serial pe RTL2 nu mai stiu cum se numea pentru ca m-am uitat acum vreo 7-8 ani. Era cu o fata cu parul lung si blond care tot prindea demoni si ii baga intr-o cutie mica de a ei si mai avea ea un rival un baiat cu o masca pe gura care si el prindea demoni. Aman2 aruncau cu niste ace si ii prindeau dupa ce se luptau cu ei. Puteti sa imi spuneti va rog cum se numeste?

1 răspuns:
| dru1darius a răspuns:

Jeanne die kamikaze diebin, asta ii serialul, daca til place iti recomand, si filmul : The Messenger: The Story of Joan of Arc.