| 03Didy03C a întrebat:

Este adevarat ca actrita Jennette McCurdy (Sam Puckett din ICarly a jucat in filme pentru adulti? straight face Adica, mie nu imi vine sa cred. Dau funda pentru cele mai multe informatii!

Răspuns Câştigător
| Manescu_Darius_1994 a răspuns:

In legatura cu intrebarea ta,pe PornHub si pe multe alte site-uri sunt filme photoshopate si editate, dar unele pot fi si reale! Dar nu te astepta la o persoana care a jucat in filme pentru copii, sunt unele mituri ca si cum si selena gomez si a tras o cu nu stiu cine si tot asa, dar astea nu sunt reale(mentionez parerea mea)dar satnd putin sa ne gandim ca persoanele acelea au o cariera si o personalitate, sper ca ti am oferit multe informatii!

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu a jucat in filme pentru adulti, din fericire si eu mă mai uit la ICarly sau Kat and Sam ai atiu cam tot ce misca pe acolo, deci stai liniștităhappy

| Rebecca123 a răspuns:

Nu este adevarat.Sunt doar aberatii stii cum este presa vorbeste mult si prost! Jannette are 22 de ani si a jucat in mai multe filme de copii, comedie ori actiune dar in niciun caz in filme pentru adulti.

| E1ph0 a răspuns:

N-ai treaba, nu crede tot ce zic astia din presa.