| superman12494 a întrebat:

Profesoara mea spus sa alegem o muzica pentru ziua pamantului care ne place, si am mai multe NU manele.Va rog sa imi spuneti care sa o aleg. Asculta pe youtube si spuneti care e potrivita, muzicile sunt :

Make it shine - Victoria Justice
Stronger - Jennette MCcurdy
Not that far away - Jennette MCcurdy
Dancing crazy - Miranda Cosngrove
Waka Waka - Shakira
Fireworks - Katy Perry
Homeless Heart - Jennette MCcurdy
So close - Jennette MCcurdy
Generation love - Jennette MCcurdy

VOTATI ACUM! CINEVA PRIMESTE SURPRIZA O FUNDITA!

8 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

What a wonderful world e clar cea mai potrivita. La fel si cele 2 ale lui Michael (Heel the world, Earth song), dar as spune si Enya - Only time, o melodie superba

| sorinL1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=BWf-eARnf6U

Asta se potriveste mai bine decat orice din lista ta. E doar o opinie :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fzcgASJg68E&feature=watch_response
Ce zici de asta?

| NaruToNR1 a răspuns:

Incearca:
miranda cosgrove kissin u
victoria justice -freak the freak out

]

| Victoria10001 a răspuns:

Victoria justice si Elizabeth gilies take a hint.