| IM5 a întrebat:

eu nu sunt de la oras asa ca nu pot vedea animax si am vazut intr-una din zile. spre seara pe cartoon network -animax si as vrea sa va intreb cand si la ce ora se difuzeasa animax pe cartoon network dau funda si vot repede plzz

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Animax se transmite pe frecventa Minimax de la ora 20 pana la ora 04:00

4 răspunsuri:
| IM5 explică:

Dar eu l-am vazut pe cartoon network pe cuvant

| Sorelina a răspuns:

?///? Stiam ca Animax se difuseaza incepand cu ora 20:00 dupa incheierea programului Minimax. Funda?

| TEDY2012 a răspuns:

Animax nu se difuzeaza pe cartoon network--- se difuza dupa terminarea programului pe minimax.

| green1apple a răspuns:

Animax nu se difuzeaza pe Cartoon Network. Se difuzeaza de la 20:00 pana la 02:00 dupa ce se termina Minimax. La rcs&rds nu este deloc.