| mamasiita a întrebat:

eu sunt din buzau si vreau sa va anunt ca vand autografele originale ale celor din lala bend (100lei un autograf). cine este interesat sa lase aici un mesaj.happy

8 răspunsuri:
| 勒兹万 a răspuns:

Si ce face autografu? canta? gateste? face caldura in casa la iarna? sau nu m-am prins

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ti-au semnat pe foița de aur? Mai bine ii puneai sa semneze pe trupul tau si te scoteai la licitatie! Cine dadea mai mult... rolling on the floor

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru floresdemayo):

Ok..nu m-am putut abtine sa nu iti spun dar am ras cu lacrimi la comentariu tau(mega hilar).Nu inteleg nebunia asta in masa cu lala band, Justin Bieber sau diverse personaje de la Disney (ca sa nu mai spun ca nu mai e ceea ce a fost-seriale ieftine cu glume nesarate si proaste) si nu numai.Nu pot concepe ca un om sa aiba astfel de idoli, sa isi rupa gatul pe la concerte pentru un autograf si tot felul de lucruri stupide. Poate sunt eu mai ciudatalaughing

| floresdemayo a răspuns (pentru ParadiseCaroline):

Hello! Bun gasit draga mea! Ma bucur ca mai aud de tine. Pe unde-ai umblat de n-ai mai dat nici un semn? Nu esti ciudata deloc, doar ca ai o gandire mai profundă, nu copilarească ori nebuneasca.Crede-ma, eu nu stiu nici macar cine sunt cei de la lala band, cum arata, ce fac etc. Nici nu ma impresioneaza gusturile țâncilor. Ei nu cunosc subiectul si predicatul care se preda la scoala, dar stiu cine e personajul ala din cutare telenovela, ori de cate ori se saruta x si y. Dar sa-i pui sa dea exemplu de subiect multiplu n-ar stii...La varsta lor e distractia si vorba aia: lasa-ma sa te las. Numai scoala de s-ar desfiinta si ar fi (pentru ei) libertatea de pe lume! Te pup si ne mai auzim.

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru floresdemayo):

Si eu te pup, am fost ocupata cu facultatea si imi ramane putin timp seara.Ms mult pentru complimenthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))))). N-aş da nici măcar o flegmă pe aşa ceva.

Dar mă rog, se vor găsi probabil idioţi care să plătească pentru aşa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| RenzoRomano a răspuns:

Ma c@c pe lala band si pe autografele tale