| PussicatDolls a întrebat:

Buna!
Eu, sunt la scoala de la ora 13(1)si nu mai pot viziona de luni-vineri filmul Iubire Ascunsa(kanal d). Este adevarat ca Bihter s-a indragostit de Behlul si se desparte de Adnan sau raman impreuna si se desparte de Behlul?
Mie mi-a mai povestit mama cate ceva pentru ca se uita in fiecare zi dar nu imi explica prea bine si...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Paracetamol_6023 a răspuns:

Buna

Si eu il urmaresc haide sa-ti zic ce s-a intamplat
Bihter il iubea pe Behlul si el pe ea, insa Bihter a vrut sa-i zica ADnan ca il iubeste pe Behlul dar Behlul zicea sa nu faca asta deoarece el nu vrea sa isi raneasca unchiul si atunci Bihter s-a suparat si a incepu din nou sa-l iubeasca pe Adnan, insa Behlul inca o iubeste pe Bihter dar acum Ninihal e nebuna Dupa Behlul de asta a si lesinat

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Hmmm.thinking Da, Bither si Behlul au fost impreuna putin timp, s-au despartit pentru ca Behlul a inselat-o. Episodul de ieri s-a terminat cand Bihter si Behlul vorbeau despre relatia lor si Adnan era pe scari si i-a auzit.Azi nu m-am uitat...

| darrio2007 a răspuns:

Raman impreuna.