| Alesssiiia a întrebat:

cine se uita la Iubire ascunsa? Eu o simpatizez foarte mult pe Hazal Kaya(Nihal), e o tipa frumoasa si foarte inteligenta, Dar si BIHTER este de asemenea frumoasa, voi ce parere aveti despre ele, chiar si despre acest serial?

Cum credeti ca va fi sfarsitul, eu am vazut pe Youtube ca BIHTER se impusca si Besir moare dar nu stiu de ce?
Vreau sa va mai intreb daca aveti id. uri deale lor, si mai ales al lui Behlul este foarte frumos.

DAU funda!

2 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Si eu ma uit la acest serial dar nu am id-urile lorhappy.

| Vampirutza12 a răspuns:

Am vz tot sfarsitul! este asa de frumos. adica e trist dar... pai bihter se impusca pentru ca. nu o mai place nici adnan nici behlul.si nimeni n-o baga ins eama chestii de genul asta. iar besir moare pentru ca este foarte bolnav