| BriannaJ a întrebat:

fani Nini vreti sa vedeti un fanclub adevarat, atunci intrati pe fanclubul meu: www.ninifan.webs.com si spuneti-mi cum este.
Va rog am nevoie de parerile voastre, dar doar fanii Nini, nu vreau sa imi spuna altii ca nu stunt fanii si ca nu le place.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi plece fanclubul tau love struck
si eu sunt fan nini!

bye-bye

| BlugiStramti a răspuns:

Faci o treaba minunata si chiar o apreciez

| yssabela a răspuns:

E super intru si eu! sad

| Monalissa_4887 a răspuns:

Buna Alexandra! Sunt o fana Nini si imi place si fanclubul tau e super BRAVO!winking

| ionella28 a răspuns:

Hey...imi place nini chiar as vrea sa particip

| devil_9037 a răspuns:

Salut imi spuneti si mie va rog mult cine canta melodia la episodul 95
atunci, cand maximo si tomas parker vorbesc:"asa infrunti tu problemele plecand capul?'' va rog mult daca stiti sa imi spuneti

http://www.desene-animate-online.net/nini/episodul-95-video_f4a9245ba.html