| Andrei Robert a întrebat:

Am cateva saptamani de cand, din cauza suferintei si a indiferentei pe care am primit-o, am inceput sa ma descarc prin a compune. Va rog daca vreti sa intrati pe blogul meu si sa cititi cateva din acestea. Tin sa precizez ca nu majoritatea sunt creatii 100% proprii, unele sunt si inspirate, dar la urma urmei sunt trairi proprii pentru ca ceea ce am scris, am simtit:|.
Vreau sa imi spuneti daca va place sau nu, puteti lasa si comentarii...am nevoie de parerile >voastre.:D<
http://andr3irob3rt.blogspot.com/
Multumesc mult!;)))

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

Foarte dragut. happy Incearca doar sa mentii fonetica silabelor, adica sa pui acelasi numar de silabe in fiecare vers. Ar fi mai usor de citit si mai original. Bafta! ^^

| Andrei Robert explică (pentru guzanu92):

Multumesc pentru apreciere!big hug
O sa tin contblushing.hee hee

1 răspuns: