| roxyana03 a întrebat:

Buna FUNDA+VOT
Cine se uita la Aurora, cine stie ce se va intampla in urmatoarele episoade, Viky, si-a recuperat memoria, va mai ramane cu martin? isi va aduce amminte ce a fost intre ea si martin? vor mai fii impreuna?big grin... spuneti-mi ce se intampla, dau FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| EuphoricEyes a răspuns:

Da va mai ramane cu Martin! Ernesto o va rapi pe Vicky si va face sa para ca va muri si Martin se omoara,este congelat, dar apoi il readuce la viata! El vine la patul ei de spital dupa ce Vicky a nascut cu fetita lor in brate! Vor avea un baiat si o fata! Fundi, daca vrei!

2 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Lui Martin o sa ii cada " cucu " cand va afla ca Viki e de fapt o curva penala de la colt gata sa intretina relatii neprotejate cu orice burtos cu ghiul pe deste si salam intre dinti. Porma martin va fugi pe o groaziera de gay unde va petrece ca " nebuna " de dimineata pana seara cu negrii! The end.

| Bemineever a răspuns:

Da.Erneste se aliaza cu diana si amandoi o rapesc pe vicky.Insa vicky reuseste sa scape, si se ascunde in capsula spectacolului si nu mai poate sa iasa si asa ramane fara aer.Martin o gaseste si cand ea isi revine, el o saruta si ii spune ca o iubeste, iar ea il intreaba de ce a sarutat-o si de ce i-a spus ca o iubeste...deci si-a recuperat memoria