| roxyana03 a întrebat:

Buna
Cine se uita la Aurora?big grin... cine stie cine ii trimit florile lu Viky? il va scoate Angela pe Lorenzo din inchisoare vor fii impreuna, vViky si martin vor ramane impreuna? dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| wywy a răspuns:

Viky va ramane cu martin si vor avea si un copil iar la final aceasta va fi rapita de pr`ul lui lorenzo eduardo parca il cheama si va fi omorat de mama Vanessei iar martin va fi criogenat pentru ca s`a sinucis, dar pana la urma gustavoo o sa-l aduc la viata.:X:X

1 răspuns:
| RфZaημtzα a răspuns:

Da,il scoate din puscarie si vor ramane impreuna iar florile nu stiu.[La aceasta intrebare am intrebat-o pe bunica mea ca ea se uita la film]. Vizionare placuta in continuare.