| smiile4u a întrebat:

:*wave. TPU, eu in timp ce asteptam sa inceapa Gossip Girl pe Pro Cinema, la ora 4 a inceput Casa de Sticla. Are vreo legatura cu volumul 1 din Vampirii din Morganville?

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Serialul ''Casa de Sticla'' nu are legatura cu Vampirii din Morganville.
Povestea din Casa de sticla se invarte in jurul unui tanar care a plecat in America pentru a scapa de tatal sau. Revine dupa 18 ani in Bulgaria, incercand sa se impace cu tatal sau dar insa este prea tarziu.

1 răspuns: