| inconscient a întrebat:

Iarna trecuta am vazut un film acre mi-a placut dar nu mai stiu cum se numeste.
Era despre doua femei care imbatranisera, una fusese indragostita de un prieten foarte bun care plecase in armata, iar cealalta ii aduce din nou impreuna. Ea avea si ea o fata cu care nu se intelegea si un barbat care o cerea de sotie si ei ii era frica sa accepte.
Stiu ca nu ati inteles nimic, dar ma puteti ajuta? Va rog, vreau sa il revad.

3 răspunsuri:
| inconscient explică:

Nu mai stiu sigur.
Cred ca pe ProTv sau Antena 1.

| PerianuPaula99 a răspuns:

Pe ce canal a fost?

| inconscient explică (pentru PerianuPaula99):

Cred ca pe ProTv sau Antena 1.