| Al3exutza a întrebat:

Tpu...Acum un an am vazut un film care mi-a placut foarte mult si vreau sa il revad dar nu stiu cum se numeste poate ma ajuta cineva Este un film despre un grup de prieteni care au plecat in vacanta pe un fel de insula la casa unui prieten acolo erau niste cainii foarte rai care i`au mancat pe unii dintre ei si ceilalti se lupta sa supravietuiasca Va rog stie cineva?! Dau funda:*

4 răspunsuri:
| DJSixFreeRko a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu cum se numeste l-am vazut si eustraight face

| Al3exutza explică (pentru DJSixFreeRko):

Aaaaa Eu chiar vreau sa il revad e foarte tare! Tu ti-ai intrebat prieteni?

| DJSixFreeRko a răspuns (pentru Al3exutza):

Da dar majoritatea au spus ca nu stiu si altii imi dadeau nume diferite

| Al3exutza explică (pentru DJSixFreeRko):

Si nu era filmul pe care il cautam?