| anonim_4396 a întrebat:

imi pare rau ca pun aceasta intrebare aici deoarece nu cred ca unii inteleg despre ce e vorba! Ei bine m-am uitat la aproximativ toate episoadele din floricienta cu speranta de a vedea acela in care max si floricienta fac dragoste. Deci probabil ca deja stiti ca intrebarea e : cine stie ce episod e acela in care max si floricienta fac dragoste?
informatii : floricienta avea o bluza roz cu umerii goi
va dau funda sau ce vreti doar sa imi spuneti!~ plss

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai tu nu puteai sa scrii pe youtube? Acolo iti da secventa din seriale/filme.
Uite :http://www.youtube.com/watch?v=c6XkBLBRhOE.Ce m-ai facut sa caut.

| JuliaR a răspuns:

Nu stiu cine sunt max si floricentia... floricienta, fie! Dar ce nu inteleg e de ce vrei asa de tare sa-i vezi cand fac esi dragoste?laughing
Da-ne un motiv, si pe cuvant ca ma interesez.

| Simpluuu a răspuns (pentru JuliaR):

De fapt sterg intrebarea. Ma voi uita la toate episoadele de la a la z si atunci voi afla! Thanks! apropo! vreau sa aflu din pura curiozitate!