| Simpluuu a întrebat:

TPU, nu stiti daca va incepe floricienta vreodata? si daca da, cand? funda daca imi spuneti si canalul rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Am inteles ca a fost dat prin 2010 pe Acasa...eu nu l-am vazut.
Nu se anunta nimic cum ca ar urma sa se dea si acest serial desi am impresia ca se va da pe DIsney channel.Deoarece a fost Nini si s-ar putea si Floricienta.

Floricienta a fost data la straini pe DIsney Channel, Cartoon Network.

2 răspunsuri:
| TeenageGirl a răspuns:

Serialul in care apare florencia bertotti? pai am auzit ca va aparea pe disney dar nu stiu sincer candhappy

| anita89 a răspuns:

Da. pe canal D la 6:30 dimineatawinking funda? :X:X