| Nicoletarox a întrebat:

Imi plac foarte mult filmele horor, am vazut toate filmele care au fost noapte p Kanal D. Cine stie sa imi spuna si mie un film horor 100% horor care sa ma faca sa bag capul sub perna.

4 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Filme 100% horror ...depinde si de varsta si cat de superstitioara e persoana laughing.

| NaughtyGirl a răspuns:

Scarry Movie. Sunt mai multe parti.

| DrSatan a răspuns:

House of 1000 corpses,cannibal holocaust,halloween,nightmare on elm street, night of the living dead, the hills have eyes (original partea 1si2 si remak-urile) texas chainsaw,bloody mary,the grude,chucky, wrong turn 1, 2, 3,4 si in curand si 5 friday the 13, trick or treat, afthermath, murder set pieces, etc.

| DrSatan a răspuns (pentru DrSatan):

Have a good night

Întrebări recente