| girlsweetgirl a întrebat:

Buna imi place extrem de mult serialul Merlin il iubesc sunt obsedata de acest serial stiu pana acum au facut 4 sezoane si stiu ca mai lucreza acum la sezonul 5 dar ceea ce nu stiu este daca vor face si sezonul 6 sau 7 stiti? daca stiti va rog sa imi spuneti...

Răspuns Câştigător
| HandsOfTime a răspuns:

Buna! Si mie imi place Merlin.In prezent se filmeaza la sezonul 5.Deocamdata nu se stie daca vor mai fi si alte sezoane.Vom afla cand se va termina sezonul 5.

1 răspuns:
| costyn162 a răspuns:

Orice serial este organizat in functie de audienta; se face un contract de cateva sezoane si dupa aceea se prelungeste sau nu in funtie de numarul de telespectatori care il urmaresc. Deci daca abia se lucreaza la sezonul 5 nu o sa afli foarte curand vreo informatie referitoare la sezoanele urmatoare.