| CohanIrina a întrebat:

Imi place foarte mult serialul Tokyo Mew Mew si vroiam sa stiu daca exista si sezonul 2. Eu am cautat si nu am gasit. Va rog daca stiti spuneti-mi. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, si eu il ador, am cautat si eu dar din pacate am aflat ca nu exista sezonul 2 dar se spune ca lucreaza la asta si la sfarsitul anului 2012 apare sezonul 2 din MewMew.Dar pana atunci iti recomand MermaidMelody, e un fel de MewMew, nu e chiar identic dar sunt tot eroine.O seara placuta! fundita?love struck

| CohanIrina explică (pentru Konata):

Mersi mult de tot pentru informatie si pentru recomandare happy O seara placuta si tie