| Riki123riki123 a întrebat:

Imi place foarte mult Pariu Cu Viata si la ultimul episod am adormit. Vreau sa stiu daca am murit Anca.

Răspuns Câştigător
| maraflorin a răspuns:

Buna! Poi episodul s-a terminat cu Vlad luand-o in brate pe Anca, iar apoi a aratat din episodul urmator o explozie in padurea in care erau cu totii, iar apoi pe toti cei din LaLa Band la psiholog...nu stiu sa-ti spun daca Anca a murit sau nu. Cred ca vom afla in episodul urmator! Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Andra_Mihaela_1994 a răspuns:

Nu a murit Anca...George a planuit totul..aia nu era o bomba adevarata.Bomba adevarata a aruncato undeva in padure..si nu are cum sa moara Anca si Vlad pentru ca sunt printre personajele principale... Sper ca ti-am fost de ajutor

| bonjourmadam a răspuns:

Sincer nu cred ca a murit deoarece e personaj aproape principal... poate a disparut sau nu stiu...o sa vedem luni