| xAbb a întrebat:

Anca si Vlad [ Pariu cu viata] chiar au murit?.
-Nu vreau cometarii rautacioase, vreau doar sa stiu daca sa ma mai uit la serial de acum.

Răspuns Câştigător
| silvipisicutza a răspuns:

Nu. Deseori serialele fac asta. Dau impresia ca cineva va pati ceva dar nu se intampla, o fac doar ca sa atraga atentia si sa te tina captivat. Si inca o chestie: un personaj principal nu moare niciodata, ar pierde toata audienta. Cum ai zis si tu: daca mor Anca si Vlad nu te-ai mai uita. Funda?puppy dog eyes

| InaPysy a răspuns (pentru silvipisicutza):

Nu vreau sa te critic, o spun asa ca sa stii.Nu e obligatoriu ca un personaj principal sa nu moara.Era un serial in care pers. principal(era o femeie insarcinata)a murit, iar copilul a fost salvat(un accident de masina). Asta nu s-a intamplat in primele episoade, ci pe la mijloc asa.Sa nu o iei in nume de rau, te rog.

29 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Au murit. Nu mai are niciun rost să te uiţi fără personajele principale.
Înţelegi măi bezea?

| xAbb explică (pentru anonim_4396):

Inteleg,inteleg! laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am vazut in secventele urmatoare, se intelege ca au murit dar nu au cum, sunt personaje principale.In orice caz o sa aflu cand o sa ma uit la urmatorul episod. Oricum daca chiar iti place serialul nu ai de ce sa nu te mai uiti doar pentru ca poate au murit Anca si Vlad chiar daca erau cei mai simpatici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sin in plus George care apara lalaband nu avea cum sa faca asa ceva cred ca a fost doar o inscenare

| dididedediu a răspuns:

Vaisamar daca ei 2au murit serialul nu mai are niciun rost..eu nu cred..trebuie sa fie ceva. poate ca o aruncat vesta aia..eu am planslaughing.fix anca si Vlad erau ca mine si prietenul meusad

| dididedediu a răspuns:

Nu a murit sunt sigura, cred ca George a inscenat totul pentru ca lucreaza in SRI deoarece daca ar fi murit Anca, ar fi murit toti, si dupa cum ati vazut ceilalti au fost la psiholog deci... Si ce suspans ar mai fii daca in promo ar aparea si Anca.

| dididedediu a răspuns:

Asa sa spune pe youtube ca george a inscenat totul ca sa creada bosorogul ca au murit..pentru ca el a zis ca toti moare..cred ca a scapat

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Nu normal ca nu au murit ....si daca esti lala fan trebuie sa fii alaturi de toti nu numai de anca si Vlad parerea mea asta e! Uita-te si la episodul de luni 19 nov si daca nu apar, nu te mai uita

| xAbb explică (pentru AlExAlExAnDrU):

Cine a spus ca sunt fana? _. E doar un serial pe care il urmaresc. laughing) Il urmaresc deoarece imi sunt dragi Anca si Vlad. happy Multumesc oricum!

| TheHeineken a răspuns:

Ghinion ca nici Andrei nu o sa mai joace in film laughing)) asa ca degeaba va mai uitati ca cica are o problema si nu o sa mai joace

| xAbb explică (pentru TheHeineken):

Mie nu-mi pasa de Andrei._.

| TheHeineken a răspuns (pentru xAbb):

Nnnnnuuuuu cred! esti prima fata careia nu ii place de Andrei laughing

| xAbb explică (pentru TheHeineken):

rolling on the floor))))))))))))). Pur si simplu nu-mi place! laughing)

| stefantiby a răspuns:

Din cate am vazut din secventele viitoare asa se pare. Too bad n-au pic de farmec serialele romanesti cand fac asta. Cei doi erau cei mai simpatici.

| xAbb explică (pentru stefantiby):

Da,corect. >.< Tocmai de asta nu ma mai uit daca dispar. >.

| BeDifferent a răspuns:

Defaaaapt George a pus o bomba mai incolo de ei pentru ai da impresia lui Dragoslav alaa ca au murit, Georeg lucreaza sub akoperire pentru protectia lor si ei nu patesc nimic numai ca din secventele urmatorului film sunt traumatizati si se duc la psiholog...Si vb acolo.

| Loooo a răspuns:

Fara Anca si Vlad, nu prea mai are farmec filmul...Ei erau personajele principale...

| ana20025 a răspuns:

Nu mor nu au cum si mai ales sunt primele personaje si agentul ala trebuie sa ii apere uita-te in episodul urmator si vei afla!

| Eviiii a răspuns:

Nu vreau sa cred asta si chiar am plans cand s-a declansat bomba.Totusi nu cred ca au murit deoarece faceau parete dintre personajele principale ale filmului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eviiii):

Plângi pentru un serial retardat?
Poţi să te şi omori. Nu te opreşte nimeni.

| Murariu_Cristina_1971 a răspuns:

Nu au cum sa moara sunt personaje principale.george a inscenat totul.

| georgianaroberta a răspuns:

Iao sincer, daca au murit nu prea mai are sens sa te uiti, sigur au murit daca ati vazut promoul din episodul urmator cand toti povestesc despre ei! deci lasa uitate la ep urmator sa te convingi murit nu te mai uita

| Pascu_Raluk_1992 a răspuns:

Nici mie nu imi place de Andrei. e mai dragut dima

| Jurca_Paula_1980 a răspuns:

Nu au murit, George a facu in asa fel ca Anca sa aiba o bumba falsa pusa pe ea si celalalta adevarata a amplasat-o mai departe de ei.Anca si Vlad nu au murit si ceilalti din serial cred ca ei au murit, de aia se imbraca in negru episodul urmator. E LOGIC CA DACA ERA O BOMBA ADEVARATA MUREAU TOTI NU NUMAI ANCA SI VLAD. Daca nu ma credeti uitati-va in episodul 11 si veti vedea ca Anca si Vlad revin ca prin minune. Multumesc ca am fost de folos! happy happy happy happy happy

| edi2805 a răspuns:

Eu nu cred ca au murit ca daca au murit ei trebuia sa moara toti sa sara toti in aer...mie mi s a parut ca a explodat din alta parte......ma gandesc ca George politistul sub acoperire a pus sa explodeze alta bomba in alta parte!

| stefantiby a răspuns (pentru edi2805):

Totusi din secventele din urmatorul episod, ei pareau ca-i plangeau pe ei. Ar fi bine sa fie cum spui tu, si eu ma asteptam la asa ceva, ca daca nu a fost acolo sa-i salveze atunci de ce a mai fost, nu?

| Cristian_Alexandru_Rata_1995 a răspuns:

Bomba de pe Anca a fost falsa si george a pus o bomba mai incolo de ei ca sa il faca pe dragoslav sa creada ca a explodat bomba de pe Anca, si apoi george cred ca i-a ascuns pe cei 2 ca sa nu ii vada dragoslav sau ceva de genu

| mirabelamariya a răspuns:

Nu.dar tousi se lupta cu moartea.nu se stie daca vor mai trai