| iulirapid a întrebat:

Au murit Anca si Vlad din pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| Valeris a răspuns:

Nu au murit. Majordomnul ăla a pus o bombă falsă pe Anca şi cea adevărată pe copac, iar în momentul acela a explodat bomba de pe copac.

15 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Doamne ajuta! I`as elimina pe toti, unul cate unul, nu conteaza ordinea. Dar s`asa, inceputul e bun.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Doar Anca

| gIiiIolil a răspuns:

Numai ANca a murit

| AnyAnutza a răspuns:

Vlad nu a murit... doar Anca!

| Danutsyk02 a răspuns:

Nu au murit nici anca nici Vlad pentru ca george a inversat bombele, dar sa vada Dragoslav ca intr-adevar a murit a pus o artificii luminoase!

| dalilaloveyou a răspuns (pentru Danutsyk02):

Da ai dreptate bomba a fost pusa in alta parte iar ei doi nu au murit

| AlexaMaxii a răspuns:

Daa au murit! Imi pare foarte rau!

| Andrrreeeea a răspuns (pentru AlexaMaxii):

Tu de unde sti lucrezi la PRO sau ceva?

| marymaria99 a răspuns:

Nu au murit, pentru ca ati vazut si voi ca in primele secvente am crezut ca si Vlad a murit dar dupa ce au mai aparut nite secvente tot de la episodul acela Vlad cred ca era la psiholog cred...si eu au terminat episodul ce explozia ca sa ne faca pe noi sa credem ca amandoi au murit.

| iulirapid explică:

XeleromAlacx I also like your answer

| XeleromAlacx a răspuns:

Nu a murit nimeni ....Stiti tipu ala George? care a rezolvat cu mixerul audio la Sighisoara? El a pus o bomba falsa pe Anca si una adevarata pe un copac.winking PS: Doar nu erau prosti sa piarda inca 2 din personajele favorite

| Kristina20 a răspuns:

Cred ca nu au murit.E logic sunt personajele principale a sezonului 3 daca mor cel putin trebuie sa se incheie sezonul 3.Parerea mea. happy

| Caramlee a răspuns:

Nu, nu au murit. Dar totusi e cv ciudat pentru ca Toti ceilaltii erau tristii si au zis ca au murit. dar eu nu cred si da ai dreptate nu au cum sa moara pers principale. Si na dar mai asteptam si noi pana Luni si o sa vedem[Dabia astept]:X

| anamariacarmeliatoma a răspuns:

Vlad traieste dar anca nu stiu

| Simionescu_Andreea_1996 a răspuns:

Nu a murit e normal
sa nu moara