| Erika120192 a întrebat:

Bună happy
Îmi puteți da, vă rog câteva filme horror foarte înspăimântătoare? Am văzut The Ring și The Grudge și sincer nu m-am speriat deloc.Aș vrea niște filme sau măcar unul cu adevărat înspăimântător la care să mă sperii!:-s
Mulțumesc:*

13 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

"The Shutter (2004)". Iar dacă vrei cu adevărat să te sperii, măcar uită-te noaptea, nu ziua pe la vreo 3 PM.
"The Apparition (2012)". Un film făcut recent în 2012, am văzut trailerul, şi seamănă puţin cu "The Grudge", mie una îmi place.

| DarkBlood32 a răspuns:

Exorcistul.winking

| ツDiana a răspuns:

The Crazies
Shutter Island
Buried
Daybreakers
Piranha 3D
The last Exorcism
Paranormal Activity
Casa de ceara
Wrong Turn
Room 1408

| Devyd a răspuns:

Hmm...

The The amityville 2005
The strangers 2008
A nightmare on Elm Street ( cel din 2011 )
The Exorcist
Mirrors ( 1 si 2 )
Silent Hills
Devil 2011

Sper ca is pe placul tau.

| MrFlavyus a răspuns:

SAW, sunt mai multe parti.
Funda?

| YONTU a răspuns (pentru MrFlavyus):

Esti un egoist cerand Funda mereu... laughing

| MrFlavyus a răspuns (pentru YONTU):

Eeee, vreau sa fiu bun happy

| Erika120192 explică (pentru MrFlavyus):

Am văzut și seria SAW..altceva?:d

| MrFlavyus a răspuns (pentru Erika120192):

The Devil’s Rejects\
Funda?

| souleaterz a răspuns:

Wrong Turn.toate partile.mie mi-au placut mult happy..si adevarul e ca filmele din ziua de astazi nu mai sunt la fel ca cele din 2000-2005.Acum astea is facute numai sa fie daca intelege ce vreau sa zic.iti mai recomand sa cauti filme din astea mai vechi ca is cam bunicele happy Bafta!

| xxlAndreealxx a răspuns:

1408 e foarte tare happy

| Sweetadina a răspuns:

Pai poti sa te uiti la Intoarcerea cadevrelor vi
Sau la Cele 13 fantome mie mi-au placut iar adac vrei sa vei mai multe cauti Fenomene Stranii care sunt si pe discoveri dar le poti cauta si pe google:*

| AvrilLavigne27 a răspuns:

Tacerea Mieilor, The Woman in Black, The Devil Inside