| kitisupercool a întrebat:

Buna,imi puteti da o data exacta a aparitiei animeului Vampire Knight sezonul 3? Sau macar daca va aparea?

7 răspunsuri:
| RalucaAlina11 a răspuns:

A aparut deja sezonul 3 ep 1

| Snufkin a răspuns (pentru RalucaAlina11):

Poti sa ne dai un link te rog big grin?

| kitisupercool explică (pentru RalucaAlina11):

Daca este subtitrat in romana imi trimiti te rog site-ul?

| Tronaru_Florin_1995 a răspuns (pentru RalucaAlina11):

Fals, nu a aparut sezonul 3... daca va aparea, internetul va exploda cu informatii legate de acesta, astfel o sa stim cam cu o zi intarziere de aparitia acestuia
Desi, daca chiar crezi ca a aparut, da linkul de unde ai obtinut informatia asta.

| RalucaAlina11 a răspuns (pentru Tronaru_Florin_1995):

Dap til dau imediat

| kitisupercool explică:

A aparut sau nu sezonul 3? Ca eu chiar nu inteleg.

| Tronaru_Florin_1995 a răspuns:

Eu din cate stiu nu, si cum nici linkul nu se arata, sustin in continuare ca nu.