| LoL a întrebat:

Buna imi puteti da o lista cu tote filmele animate disney si daca se poate si un link unde le gasesc online subtritrate? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Http://www.peteava.ro

aici le vei gasi online, bafta!

1 răspuns:
| randy34 a răspuns:

Eu nu le stiu pe toate dar sunt cateva care ti le pot enumera:
"walle" "kung fu panda" "ice age 1, 2, 3" "shrek 1, 2, 3,4" "printesa si brosco.iul" "pirates of the carraibean 1, 2, 3 in curand si 4" "wizards of waverly place the movie" "hanah montana the movie"
"indiana jones (nu stiu sigur daca e disney) etc.
P.s: nu stiu sigur daca am scris toate titlurile corect dar sper sa te descu.rci