| ShiNee a întrebat:

Hey. Imi e dor de desenele animate alea vechi de pe fox kids. Gen peter pan, mica sirena, pinocchio, bobby. etc. Am incercat sa le gasesc dar nu am reusit, ci doar filmele de la Disney. Stiti vreun site sau nu stiu...mersi anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Incearca http://desenele-copilariei.net/

5 răspunsuri:
| Manne a răspuns:

Desene-vechi.blogspot. com...au multe desene vechi, de pe minimax si de pe fox kidsbig grin funda?

| viorel70 a răspuns:

Hmm, gasesti multe din desenele vechi pe www.desene-in-romana.com

| dsfsdf a răspuns:

Incearca pe peteava

| ANCAIOANA1 a răspuns:

Baga pe google fox kids si desenele acolo le gasesti pe toate

| ninagirl a răspuns:

Cauta pe youtube sunt anumite desene care doar in romana sunt cum ar fi peter pan, pinochio, lumea lui bobby si sunt altele... Sper ca te-am ajutat