| Ana1687 a întrebat:

Buna imi puteti recomanda cateva seriale
Ms mult (dau funda)

Răspuns Câştigător
| Gabrielalalaa a răspuns:

Bunaa..Depinde si ce iti place, eu iti spun la ce m-am uitat eu si la ce ma uit in continuare, poate o sa ti placa.
De groaza: Scream (e super, o sa iti fie putin frica dar e cum tb aa fie laughing )
Detectiv, groaza si drama, pot spune laughing : Stalker (are un sezon, din pacate a fost anulat dar au facut un sfarsit reusit )
Supranaturale : The Vampire Diaries, Supernatural, Teen Wolf - au cam peste 5 sezoane.
Drama, detectiv, te tine cu sufletul la gura cu fiecare episod, iar la sfarsitul fiecarui episod au cate o secventa ce te face sa te uiti imediat la urm episod, cu acesta sunt la zi laughing : Pretty Little Liars. e vorba de 5 prietene, liceene ce trec prin actiuni neobisnuite.
Detectiv, citirea omului laughing, psihologic : Lie to me ( s-a anulat, dar are 2 sezoane din cate stiu, superbe, in fiecare episod e prezentat alt caz )
Unul perfect si la care chiar trebuie sa te uiti, sigur o sa ti placa, are doar un sezon momentan este 13 Reasons Why, doar uita-te big grin
altele de care am auzit ca ar fi interesante : Lucifer, The 100, Prison Break

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Banshee, Lost, Gotham, GoT, The Crown, Big Little Lies, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, Incorporated, Pure (2017-),Frequency,True Detective, The Killing, The Shield, The Sopranos, Californication, Weeds, Lilyhammer, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of, The Divide (2014),The Young Pope, Taboo, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, Wicked City, TWD, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Valea Mută, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, A Series Of Unfortunate Events (2017-),Riverdale,Emerald City, Dig, Legion, 13 Reasons Why, Iron Fist, 24: Legacy, Prison Break: Sequel

| Ch0co a răspuns:

The Vampire Diaries, The Originals(trebuie sa vezi The Vampire Diaries ca sa il intelegi), Pretty Little Liars, Teen Wolf, The Walking Dead, Riverdale, The Flash, Scream Queens, Scream TV Series, Dexter, Lucifer, Once Upon A Time, Breaking Bad, Prison Break.

| SilviaPunct a răspuns:

Reign. happy

| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Supernatural, Lucifer doar primul sezon, Gossip Girl, Game of thrones, Prison Break, The Walking Dead, 90210, Sherlock, Dexter, Breaking Bad, Vikings

Răspuns utilizator avertizat
| MaxiMarcus a răspuns:

Prison Break
Lucifer
Breaking Bad
Sons of Anarchy
Flash
Power

| xxAnonimaxx99 a răspuns:

Acestea sunt preferatele mele:Teen Wolf, Riverdale, Vampire Diaries, Pretty Little Liars, etc.
Sper ca te-am ajutat :*