| monicutza_3695 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale asemanatoare cu Skins si misfits? Deci ceva pentru adolescenti. Si fara seriale gen Gossip girl,PPL, Vampire diaries etc etc. Deci ceva mai "Serios " happy

6 răspunsuri:
| SweetSacrifice a răspuns:

Pretty Little Liars

| BigsmilexD a răspuns:

The O.C happy E cam vechi dar e bun big grin

| pavone a răspuns (pentru BigsmilexD):

The O.C filmul adolescentei mele. Il dadea pe Pro Tv cand eram adolescent. Marisa is the best! Dar e tot neserios si dulcegaros, dar macar a fost super atunci, aveam 14-15 ani pe atunci.
Nu prea sunt filme serioase pentru adolescenti, in afara de SKINS(UK). Daca vrei sa fi pregatita pentru viata, uita-te la Breaking Bad.

| Samara00 a răspuns:

Revenge

| 66696 a răspuns:

Nu stiu daca iti va placea dar eu am fost pur si simplu fascinata. Flashforward, the O.C, Chuck(genial), The walking dead (si mai geniallaughing ), Lost de asemenea, insa gen Gossip Girl este si 90210, hart of dixie. Sper ca te-am ajutat!

| 66696 a răspuns (pentru 66696):

Awkward, este gen life of a teenagerbig grin