| ctina a întrebat:

Buna!

Imi puteti spune niste filme care au ca subiect iubiri imposibile? (nu a walk to remember sau the notebook)

Va multumesc!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Hanover Street.

| adutzz a răspuns:

Autumn in new york
pasarea spin

| Soaree a răspuns:

1.Hey... poti incerca filmul Ghost care este un film vechi si super, cred ca toata lumea l-a vazut dar merita vazut din nou daca vrei sa il vezi cu familia!
2.In Time este un film cu Justin Timberlake credthinking este foarte fain ti-l recomand

| Anonim134 a răspuns:

If only. este un film foarte fain. merita vazut... este vorba de o iubire adevarata.x