| tYNNa_5461 a întrebat:

Buna happy Imi puteti spune niste filme de groaza pe care mi le recomandati? FuNda; x

Răspuns Câştigător
| DozaDeVise a răspuns:

Uite aici :

Insidious >> http://www.filme-net.com/2011/04/insidious-online-gratis-filme-online.html

1.Papusa Chuchy-1, 2,3, 4
2.Masacrul din Texas
3.Halloween 1,2
4.One missed call
5.Haute tension
6.The exorcist
7.Cabin Fever
8.House of wax
9.The fly
11.The grudge-1, 2,3
12.Dead silince
13.Scream
14.Saw-1,2,3,4,5,6,7
15.Supernatural
16.True blood:X:X:Xador chestia asta...
17.The Vampire Diares
18.Aliens
19.The X files
20.I am legend
21.Twind peacks
22.The others
23.Craziers
24.Shutter
25.Final Destination - 1, 2, 3,4
26.The birds
27. Orphan
28.Predator
29.The mummy
30. Mirrors
31.Hannibal rising
32.The children
33. Dracula
34. Wind chill
35.The wolfman
36.Fringe
37.May
38.The fourth kid
39.Deadgirl
40.Blood tiels
41.Let me in
42.Ghost Ship
43. Orphan
44.Death Tunnel
45. Silen Hill
46.The abandoned
47.Triangle
48.Hounting of winchester house
49.The child's eye
50.The ward
51. Wrong turn-1, 2,3, 4
52.Piranha
53.The last exorcism
54.Case 39
55.The uninvited
56.The unborn
57. Julia's eyes
58.I know what you did last summer
59.Jennifer's body
60.Paranormal activity
61.Paranormal entity
62.Shutter
63.Blade 1,2, 3
64.My bloody valentine
65. 27 Days later
66. 27 Weeks later
67. Jeepers Creepers
68. Jeepers Creepers 2
69. Red WereWolf Hunter
70. Texas chainsaw massacre
71. Child''s play
72. 13 hours
73.Bloody Mary [ il besk :X]
74.Nightmare on Elm street
75. Dawn of the Dead
76.Road Kill
77.Friday the 13th
78.Room 1408.

ink doua si fac 80 :))

funda?¿ :*

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

-Sillent Hill
-Mirrors
-Boogeyman
-Saw (1, 2,3, 4)
- Steep Father
-Bloody Marry
-Paranormal Activity
-Exorcist of Emily Rose
- The Ring
- The Cube

-Autopsy

-House of Wax

-Messengers

-The Grudge

-The Hills Have Eyes

-Wrong Turn

| 1n3x a răspuns:

Gasesti pe http://www.e-filme.net multe filme de groaza.

| HabarNuStiu a răspuns:

I spit on your grave
Insidious
Orpahan
The grudge 1, 2, 3
Shutter
Hostel
The ring
Exorcism of emily rose
Room 1408
Alone
Wrong turn 1, 2, 3
The unborn

| DracusorImpielitat a răspuns:

Uite aici niste filme:
darkness falls; orphanage; saw ( toata seria ); scream 4; halloween; paranormal activity; motelul bantuit (1 si 2 dooamne, filmele astea is super).
am si scris o poveste de groaza, tio dau, si daca vrei citesteo:
Intr-o casa din Romania au trait acu' 100 de ani 2 oameni respectati de ceilalti din sat.
Insa nimeni in afara de ei nu stia ce secret sumbru ascundeau. Ei erau canibali, si in fi-
ecare luna isi prindeau victimele, de obicei fete virgine, si le mancau printr-un ritual
sumbru. Nimeni nu banuia nimic, pana cand, dupa 20 de ani, au fost furate niste oiec-
te de valuare din casa primarului, iar toate casele din sat au fost perchezitionate. Cand
au ajuns in casa celor 2 soti, au gasit cadavrele, borcanele cu carne umana de la frigi-
der si sticlele cu sange.au fost impuscati, si ingropati in padure. Dupa un timp, o fami-
lie s-a mutat acolo. Acea familie avea 2 copii, care erau pasionati de povestile de groaza.
Intr-o zi, cei 2 frati stateau in curte langa gard si povesteau despre disparitii si filme cu
canibali. Pe acolo a trecut o femeie, care arata exact ca cea care a trait in acea casa si a
participat impreuna cu sotul ei la orgiile nocturne. Le-a povestit baietilor ce s-a intam-
plat in casa acea, fara sa dea de inteles ca ea era protagonista. Baietii au ramas fascinati
"povestile" ei, dar nu credeau ca e adevarat. In acea noapte, ceva i-a trezit pe baieti, si
au simtit nevoia sa intre in subsolul casei, de care nu aveau habar pana atunci ca exis-
ta. Acolo au gasit toate obiectele de cult pagan la care au participat fostii locateri. Dintr-
o data, apare femeia aia, sau mai bine zis fantoma ei, dar si a sotului. Aceasta a spus : "
Ei, nu m-ati crezut, acum ma credeti? ". Si bietii baieti au fost omorati. In urmatoarea
zi, cei 2 frati au fost dati disparuti si cautati prin tot orasul, pana cand, mama a gasit si
ea subsolul, si a cauzt cerul pe ea cand si-a fazut fii morti. Politia a investigat casa, iar lo-
cotenentl sef a spus : " se pare ca vechii locatari au revenit ". Politia s-a dus la mormantul
canibalilor, l-a dezgropat, dar nu au gasit nimic. Dupa 2 zile, au gasit in subsol, intr-un
fel de incapere ascunsa din subsol cadavrele celor 2 soti, care nu erau deloc putrezite. Poli-
tia impreuna cu primarul au decis sa arda cele 2 corpuri "neinsufletite" ale canibalilor si sa
demoleze casa. In jurul curtii a fost zidit un gard mai mare, iar pe o placuta scrie ca nimeni
sa nu intre acolo. Se mai spune ca cele 2 seflete nevinovate ale fratilor mai bantuie casa, si
deseori apar la fereastra.

| Aida_3174 a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, 5,6
Shutter
My bloody valentine
Jenifer's body
The grudge 1 2 3 ( cel mai cel)
Van helsing
Misterul gemenilor
Drag me to hell( e ingrozitor )
One missed call
SIlent hill
Activitate paranormala
Mirrors
Vineri 13

| clausy11 a răspuns:

Pai uitete la un "comodo vs anaconda"plizz fundita:*

| VladRonaldo7 a răspuns:

Iti recomand:securea, vaporul fantoma

| giant a răspuns:

Jeepers Creepers 1-2, House of Wax, Scream 1-4 e mai mult comedie decat groaza da merge. Resident Evil 1-4, Rise of the Dead, Land of the Dead, Dawn of the Dead, 28 days later.