| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune va rog cateva filme psihologice foarte bune.batting eyelashes
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

K-pax este cel mai bun film psihologic pe care l-am vazut.Mai este si Al 6-lea simt

5 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Shutter island, sherlock holmes, law abiding citizen, mr brooks, premonition

| Roo a răspuns:

Misery,the cell, borderline, red dragon, the silence of the lambs, hannibal, hannibal rising!(ultimele 4 sunt cele mai bune-cu anthony hopkins in rolul lui hannibal lecter)

| Nuvăsufăr a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=Filme+mindfuck+pentru+Answers#

| Anyta2000 a răspuns:

Mie mi-a placut mult The secret 2006! FUNDA?

| AndreeaRox a răspuns (pentru Anyta2000):

Filmele sunt pentru un prieten...Sa vad ce film i.a placut.el decide. Oricum iti multumesc pentru raspuns. Daca nu primesti funda.vei primi vot cu siguranta.happy