| MaiMulti a întrebat:

Imi puteti sugera niste seriale gen Playfull kiss, I miss you, Love rain, adica koreane de dragoste.
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Shut up flower boy band, kpop extreme survival, personal taste(in asta joaca lee min ho), you're beautiful, lie to me, my girlfriend is a gumiho, dream high 1, dream high 2, lovely complex( anime), Heartstrings, my girl, temptation of an angel, Snow Queen, Personal Taste, Coffe Prince, CIty Hunter. happy.

2 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Http://www.telenoveleonline.com/p/seriale-coreene-online.html

aici ai o multime de seriale vei gasi ceva pe placul tau.

| BelehuzCorneliaAlexandra a răspuns:

Cel mai superb serial care e si de dragoste e The vampires Diaries..are 4 sezoane cu o multime de episoade...e foarte frumos serialul..merita sa-l vezi..http://neededspark.blogspot.com/......itrat.html