| axuletee a întrebat:

imi puteti spune si mie niste seriale coreene cu Jang Geun Suk. cu adolescenti. in afara de Playfull kiss, Love rain si Mary me Mary.

Răspuns Câştigător
| noname2021 a răspuns:

Ca sa te convingi iti zic de pe acum.
Prosecutor Princess, Protect the boss, Lie to me(korean), Personal Taste, King 2 Hearts, Dream high 1 si 2, City Hunter, Boys Before Flowers etc
Si filme stiu care iti va placea ex:
You are my pet, Do Re Mi Fa So La Ti Do, He Was cool, Virgin Snow etc

| kathy83 a răspuns (pentru noname2021):

Din ce ai scris tu nu toate sunt cu Jang Gun Suk, doar You are my pet si Do Re Mi Fa Sol La Ti Do. Dar si restul sunt frumoase.

| axuletee explică (pentru noname2021):

Multumesc! imi pare rau de greseala cu Playfull Kiss. [ in care joaca Kim Hyung Joong]. o sa incerc sa ma uit la ele. dar cum incepe scoala nu cred ca o sa am timp. Mersi pentru raspuns. O sa te adaug in lista mea peste cateva zile. Pa-pa!

| alexland12 a răspuns (pentru axuletee):

Cu placere, si nu-i nimic, fiecare greseste nu? Pai te astept sa mai vorbimhappy

| noname2021 a răspuns (pentru axuletee):

Scuze,am scris din gresela de pe alt cont, cum am zis, cu placere si nu-i nimic, te astept sa mai vorbim

11 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Axuletee i-a id meu scumpik_elisa_florea@yahoo.com
stiu foarte multe seriale care iti v-a placea doar add me!

| noname2021 a răspuns:

Stiu ca nu sunt toate cu Jang Geun Suk, dar nici playful kiss nu a fost cu el asa ca ti-am dat si cu el si cu altii.

| kasty a răspuns:

You're beautiful
este superb si te vei reindragosti de actor acolo
mai joaca si in : hong gil dong,
betthoven virus... si in multe alte filme
primul serial pe care ti l-am scris e superb.
vizionare placuta

| miamia1 a răspuns:

You`re Beautiful si Beethoven Virus sunt preferatele mele; x

| blair7 a răspuns:

Urmareste Love rain e super tare :X :X :X si in plus e cu Jang Geun Suk.

| blair7 a răspuns (pentru blair7):

Aaa,scuze abia acum am observat ca l-ai mentionat.Ai mai putea sa te uiti la Baby and I, e destul de comic iar Jang Geun Suk joaca rolul unui adolescent

| blair7 a răspuns:

Aaa, scuze abia acum am observat ca ai mentionat si Love rain; ai putea sa urmaresti filmul baby and I, e destul de comic iar Jang Geun Suk joaca rolul unui adolescent