| ramona1989 a întrebat:

imi recomandati ceva filme de actiune si comedii?

7 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Actiune : Seriile Bourne si Fast and furious. Outlander, Mission Imposible Ghost Protocol, Sniper Reloaded, Knowing, Jumper.

Comedii : 18 years virgin, Fired Up, Seria American Pie. Happy, Happy.

| stangaionut a răspuns:

De comedie iti recomand The Three Stooges laughing) e super

| Elliana534 a răspuns:

De actiune favoritele me Lethal Weapon 1 2 3. Rocky 1, 2, 3, 4, 5, 6
De comedie:One fine day, Snach si 30 minutes or less

| Elliana534 a răspuns (pentru Elliana534):

Si ar mai fi si mad max 1, 2, 3

| blondaa15 a răspuns:

White chicks, e suuper tare! sau daca vrei cv romantictongue.S. i love you.chiar ieri l.am vzt.este adorabil:X. sper sa iti placa:*

| Eman97 a răspuns:

Am vazut la cinema recent comedia "Ted" si filmul "Rock pentru totdeauna"

| AleXAlecZ a răspuns:

Buna, iti recomand serile fast&fourios si mai ales serile din placinta americana