| GaGy a întrebat:

Imi spuneti care este filmul care va speriat cel mai tare? Mi-ar placea sa fie de groaza rolling on the floor.

Singurul film la care m-am uitat si mi-a placut si m-a si speriat un pic este Room 1408. E misto filmu. Te tine intodeauna in suspans.
Daca ati putea sa ziceti si ceva despre filmul respectiv...
Multumesc.

Am sa ma uit la toate filmele recomandate de voi.SI am sa dau funda la cel care mi-a placut cel mai mult. Oricum acum ca vine vacanta am timp destul.Totusi va dura ceva...depinde de raspunsurile voastre. Daca ati putea sa-mi ziceti mai multe filme... v-as fi recunascatoare. Vreau sa ma speriu laughing ca sa nu dorm noaptea laughing.

11 răspunsuri:
| DozaDeVise a răspuns:

Da---asa'i JustFreedom ---la fenomene stranii---unele sunt chiar infricoshatoare---dar parca erau pe Discovery vinerea la ora 20:00
app, am vazut camera 1408[si chiar te tine in suspans]l-a vaz acum trei ani prima data si pana acum l'am vaz de 5 ori cred ca ---mai stiu niste filme misto dar din pacate nu le stiu numele sad
calaretzul fara cap nu'i cine stie ce

| DozaDeVise a răspuns:

App---Bloody Mary---ce m-am speriat qnd a aprins chibritu'---ai putea sa te uiti la el...un mik sfat...nu te uita noapte cum am facut eu laughing

| 211wasgnij a răspuns:

Seria Psycho si the Omen, mai incearca The eye 2008(singurul film care mi-a dat frisoane reci cand l-am vazut singur). E bine ca nu ai parte de raspunsuri ca Saw, are multa carne sa te saturi pe un an de zile dar nu intra in categoria celor horror, totusi e preferatul meu.

| Minty a răspuns:

Bloody Mary

| alexshobyx a răspuns:

The Mirrors...1 si 2 happy

| simmy_8381 a răspuns:

Cred că The Thing şi The Grudge 1 (am văzut eu). Nu sunt adepta filmelor horror, dar astea m-au cam speriat (mai mult, dar nu spune la nimenihee hee )

| RebecaBaa a răspuns:

Cu siguranta "Bloody Mary"...Nu vreau sa dau detalii big grin, doar uita-te happy

| thisisMirel a răspuns:

Calaretul fara cap, Psihopatul, Si sa te uiti pe national geografic pe la 20:00, fenomene stranii(recomand pe youtube)

| Zuzz a răspuns:

Shooter x_x! sauuu Masacru in Texas : Inceputurile. oribil:d

| Juliana_7431 a răspuns:

Saw3 :*

| jeles a răspuns:

Http://vezi-filme.tk/horror/the-pact-2012 - eu nu l-am vazut (nu-mi place acest gen de filme) dar am inteles ca este "inspaimantator"