| radutorres9 a întrebat:

ATENTIUNE! FUNDA! cine imi zice cum se numea filmul de aseara(din 30 aprilie)care era vorba despre un copil si o formatie stilweaker parca sau ceva de gen si filmu era pe la 10, 11 noaptea si sa mai imi ziceti cum se numea filmul tot de pe digi film in care era vorba despre o scoala de salvamari(sau ceva de gen)si antrenor era unul care chiar era, si o absolvit mai multi dar cel mai bun era unu fischer parca si filmu se termina cand fischer il tinea de mana pe antrenor dupa ce o salvat pe cativa si nu mai tinea franghia si antrenorul ala si-o dat drumu si o cazut in mare...va rog imi ziceti ca mi-o placut filmele si mai vreau sa le vad odata:d

Răspuns Câştigător
| RDMaiu a răspuns:

Primul film despre care vorbesti este Almost Famous http://www.imdb.com/title/tt0181875/ al doilea n-am idee :)