| Daria a întrebat:

Imi spuneti despre ce e vorba in serialul "Zoey 101? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Toata gasca este invitata sa-si petreaca vacanta de primavara la vila tatalui lui Logan. Curand dupa ce ajung acolo, adolescentii afla ca sunt folositi sa testeze o noua emisiune numita "Lupta dintre sexe". De data aceasta baietii sunt impotriva fetelor. Cand Chase ii trimite din greseala un mesaj lui Zoey, declarandu-i adevaratele sentimente pe care le are pentru ea, tinerii incep sa se intrebe daca asta este vacanta de primavara pe care si-au dorit-o.

1 răspuns:
| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Este vorba despre persoazul principal jucat de Lynn Spice în Zoey. Care îți petrece adolescența la PCA, o scoala care odinoare era doar pentru băieți. Unde ea își face prieteni și își trăieste adolescența alături de prieteni ei.